Home » today » Sport » Chelsea beats Newcastle 2-1 to move up in Premier League standings

Chelsea beats Newcastle 2-1 to move up in Premier League standings

Ronku poslal Blues znovu do vedení, když ​v 76. minutě zvýšil⁣ po důrazném průniku ‌a klíčové brance Martina⁢ Dúbravky střídající Mychajlo Mudryk.⁣ V poslední minutě snil tvrdou ranou​ k bližší tyči Jacob Murphy, ale na vyrovnání už ⁢hosté nedosáhli.

Premier League má za sebou⁣ nedělní souboj o první příčku, který ‌mezi Liverpoolem a Manchesterem City skončil remízou. Do čela se tak díky výhře nad Brentfordem probil Arsenal, který má ‍stejný počet bodů jako Liverpool.